O nas

szkola_jezyka_angielskiego_skawinaCentrum Edukacji „Nuna” to szkoła nowatorskich rozwiązań gdyż nasze grupy liczą maksymalnie 6 osób, nie tylko uczymy w przyjaznej atmosferze ale również wymagamy od naszych uczniów – maksimum uwagi na zajęciach oraz systematycznego wykonywania pracy domowej. O ewentualnym nieprzygotowaniu uczniów informujemy rodziców.

Nasi podopieczni nieustannie rozwijają swój warsztat językowy poprzez wykonywanie prezentacji, tworzenie dialogów, udział w dyskusjach, opisy obrazków. Naszym nadrzędnym celem jest wzbogacanie słownictwa oraz płynna komunikacja. W miarę możliwości tworzymy grupy językowe wśród uczniów tej samej klasy bądź grupy językowej wówczas gdy w szkole pojawiają się trudności mamy możliwość wyjaśnić niejasny materiał swoim podopiecznym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do zobaczenia na zajęciach w naszych szkołach w Skawinie przy ul. Korabnickiej 77 oraz w Wielkich Drogach 353 :)

Nasza kadra

Lokalizacja

W odległości ok 50 metrów od naszej szkoły w Skawinie znajduje się przystanek autobusowy – linie 203 i 235.