Anna Bębenek

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego na specjalizacji pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. Lektorka j. angielskiego z zamiłowania, specjalizuje się w nauce j. angielskiego najmłodszych. Swoją przygodę z pracą z dziećmi rozpoczęła kilka lat temu, przez co ma duże doświadczenie w tym temacie. Język angielski jest jej pasją. Od najmłodszych lat uczyła się go z pełnym zaangażowaniem, m.in w szkole w Skawinie pod okiem p. Ani Planty. Swoje doświadczenie zdobywała na licznych wyjazdach zagranicznych oraz kursach i szkoleniach.

W wolnym czasie lubi czytać, jeździć na mecze piłki nożnej oraz podróżować. Uwielbia wyszukiwać innowacyjnych metod i rozwiązań które można wykorzystać podczas pracy na lekcji. Bardzo lubi spędzać czas z dziećmi. Stara się być zawsze uśmiechnięta i otwarta na ich potrzeby. Podczas zajęć aktywizuje uczniów piosenkami, rymowankami i różnego rodzaju grami ruchowymi. Najbardziej istotne dla niej jest to, aby dzieci już od malucha mogły osłuchać się z językiem angielskim co poprowadzi ich do samodzielnego wypowiadania przez nich pierwszych słów oraz prostych zdań.