Stacjonarne/ zdalne/ hybrydowe nauczanie w naszej szkole

Szanowni Państwo,

Wszystkie zajęcia grupowe/indywidualne dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz dorosłych będą prowadzone w naszej szkole nadal stacjonarnie z zachowaniem środków ostrożności (maseczki/dezynfekcja/ mycie rąk/ wietrzenie sal ), nie mniej jednak istnieje możliwość przejścia na naukę zdalną (zajęcia indywidualne) , na naukę hybrydową (zajęcia grupowe), gdy uczniowie są objęci kwarantanną, są przeziębieni bądź z innych względów nie mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnie.

W celu wzięcia udziału w zajęciach online bardzo prosimy o:

1. Zgłoszenie tego faktu pod nr tel. 796101551 :)
  2. Zainstalowanie platformy discord (instrukcja jak zainstalować platformę znajduje się w zakładce aktualności pod tytułem : Instrukcja do zainstalowania platformy Disord)
  3. Zaproszenie lektora do grona znajomych na platformie discord, indywidualne konta lektorów również znajdą Państwo w zakładce aktualności :)