Anna Planta

Założycielka szkoły języka angielskiego „Nuna”, nauczycielka języka angielskiego z 10-letnim doświadczeniem, mgr filologii angielskiej, specjalizacja: nauczyciel języka angielskiego. Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Krakowie, Uniwersytetu w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szkole Podstawowej nr 1 w Skawinie oraz w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Giebułtowie. Uczy zawodowego języka angielskiego w dziedzinach: technik eksploatacji portów i terminali, florystyki, pszczelarstwa, informatyki, rolnictwa, turystyki wiejskiej.

Miłośniczka języka angielskiego, w wolnych chwilach czyta książki, artykuły, ogląda filmy i seriale w języku angielskim. Jej ogromną pasją życiową jest nauczanie języka angielskiego dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W trakcie zajęć rozbudza ciekawość i zainteresowania uczniów, dzięki znajomości podstaw psychologii umiejętnie buduje poczucie własnej wartości uczniów. Entuzjastka nieustannego rozwoju osobistego, nowatorskich rozwiązań, psychologii pozytywnej oraz sportu.

Zobacz informacje o szkole