Anna Planta

Założycielka Centrum Edukacji „Nuna”, nauczycielka języka angielskiego z 12-letnim doświadczeniem, mgr filologii angielskiej, specjalizacja: nauczyciel języka angielskiego. Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Krakowie, Uniwersytetu w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szkole Podstawowej nr 1 w Skawinie oraz w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Giebułtowie. Uczy zawodowego języka angielskiego w dziedzinach: technik eksploatacji portów i terminali, florystyki, pszczelarstwa, informatyki, rolnictwa, turystyki wiejskiej.

Miłośniczka języka angielskiego, w wolnych chwilach czyta książki, artykuły, ogląda filmy i seriale w języku angielskim. Jej ogromną pasją życiową jest nauczanie języka angielskiego dzieci, młodzieży oraz dorosłych, potrafi z każdym podopiecznym złapać świetny kontakt, zawsze uśmiechnięta, pozytywna, pełna energii i chęci do działania. W trakcie zajęć rozbudza ciekawość i zainteresowania uczniów, dzięki znajomości podstaw psychologii umiejętnie buduje poczucie własnej wartości uczniów przekonując ich że każde wyzwanie, trudność to droga do sukcesu. Jej lekcje są intensywne, dobrze zorganizowane, a czas podczas nich płynie tak szybko, że kursanci pytają: ” jak to Pani Aniu już koniec?” . Entuzjastka nieustannego rozwoju osobistego, dążenia do sukcesów, doskonałości w dziedzinie nauczania, amatorka nowatorskich rozwiązań, psychologii pozytywnej oraz sportu.