Jolanta Łuczkiewicz

Pasjonatka języków obcych, świetnie posługuje się językiem niemieckim i angielskim. Absolwentka VI- go Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie, klasy o profilu niemieckim. Posiada certyfikat DSD Stufe II, potwierdzający znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym oraz szkolenia upoważniające do nauki języka angielskiego. W przeszłości pracowała w międzynarodowych korporacjach, obecnie realizuje się jako lektor obu języków.

Bardzo lubi pracę z dziećmi i młodzieżą. Uważa, że najważniejszy w nauce jest kontakt z żywym językiem obcym, dlatego często korzysta z dostępnych multimediów, aplikacji, nagrań, materiałów wideo, wszelkich dostępnych nowatorskich rozwiązań. Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna i otwarta. Jest osobą niesamowicie sumienną starannie planującą swoje zajęcia, które są zawsze kreatywne pełne gier, zabaw ruchowych, zadań plastycznych, piosenek i rymowanek. Jej podejście do kursantów jest zachwycające gdyż zawsze stawia ucznia na pierwszym miejscu wsłuchując się w jego potrzeby.

Na co dzień dużo czyta, aktywnie spędza czas na łonie natury i słucha dużo muzyki klasycznej.

Serdecznie zapraszamy do uśmiechniętej pani Joli na zajęcia.