Tomasz Żmuda

Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Krakowie, Uniwersytetu w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Od 7 lat prowadzi zajęcia w szkole językowej, nauczając zarówno przedszkolaki, młodzież, dorosłych jak i seniorów. Zamiłowanie do języka angielskiego zaczęło się od fascynacji angielskim humorem. Jest specjalistą w przygotowywaniu uczniów do egzaminów językowych tj. egzamin ósmoklasisty, matury, FCE, CAE itp. Jeśli ktoś potrafi sprawić, że nasi kursanci online z różnych miejsc w Polsce i na świecie otwierają się i zaczynają lubić angielski to właśnie On, gdyż nikt inny tak  jak pan Tomek nie czuje się świetnie w wirtualnej rzeczywistości językowej.

W wolnym czasie stara się aktywnie spędzać czas, jeżdżąc na rowerze, grając w squasha. Jest fanem piłki nożnej, kolarstwa. Odpoczywa słuchając muzyki i czytając książki. Ma niebywałą łatwość w nawiązywaniu kontaktów co znacznie ułatwia mu nauczanie i indywidualny kontakt z uczniami. Lubi poznawać świat, interesując się nowinkami, motoryzacją, rozwijając się życiowo jak i zawodowo.