Indywidualne konta lektorów na platformie Discord

Szanowni Państwo,

prosimy wszystkich naszych uczniów w klasach IV-VIII  szkoły podstawowej, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych uczęszczających na ZAJĘCIA GRUPOWE o wysłanie zaproszenia do swojego lektora na platformie discord w celu rozpoczęcia zajęć online w dn. 23-27 marca br. Przypominamy że zajęcia odbędą się w tych samych dniach i o tej samej porze jak dotychczas!

Indywidualne konta lektorów na platformie discord:

Jolanta Łuczkiewicz: Jolanta#0580

Katarzyna Kozłowska : kakozlo#5046

Anna Jakubas: Anna J#2978 (pomiędzy Anna a J jest spacja)

Tomasz Żmuda: Tomasz Żmuda#9608

Anna Planta: AnnaPlanta#3938

Jeżeli napotkają Państwo jakiekolwiek trudności odnośnie platformy discord, proszę się kontaktować pod numerem 502206041 z panem Tomkiem. Ja jestem do państwa dyspozycji pod nr tel. 796101551 jak dotychczas. Zachęcam do śledzenia naszej strony internetowej www.nuna.edu.pl, gdyż w zakładce „aktualności” będą informować Państwa o wszelkich zmianach, ewentualnym rozpoczęciu zajęć online dla naszych młodszych uczniów oraz o przedłużeniu zajęć online dla kl. IV-VIII szkoły podstawowej, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych jeśli zaistnieje taka potrzeba.

pozdrawiam serdecznie,

jak zawsze pełna optymizmu