Katarzyna Kozłowska

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych UJ, specjalność: język angielski oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Języka angielskiego uczy od 2010 roku. Specjalistka w prowadzeniu zajęć z dziećmi, nikt inny tak jak pani Kasia nie rozumie jak ważne są kreatywne, ciekawe, pełne gier, zabawa i ruchu zajęcia dla najmłodszych. Jej pasją jest praca z dziećmi i młodzieżą. Entuzjastka ciekawych rozwiązań metodycznych i nowych technologii w nauczaniu języka angielskiego, nieustannie testuje nowe narzędzia i aplikacje, czym uatrakcyjnia zajęcia.

Jest osobą kreatywną, która swoje zamiłowanie do muzyki oraz zdolności artystyczne stara się przemycić na zajęcia, co sprawia, że nauka języka staje się czystą przyjemnością, tworzy prace plastyczne z uczniami łącząc zabawę z nauką języka.

Niezwykle ważne są dla niej relacje z uczniami oraz przyjazna atmosfera z odrobiną humoru – tak, by entuzjazm nie uleciał zbyt szybko.

Zapraszamy na zajęcia do przesympatycznej pani Kasi.